Projektowanie wnętrz domów

Wnętrza prywatne

Projektowanie mieszkań to jeden z głównych obszarów naszej działalności. Identyfikujemy potrzeby naszych Klientów i proponujemy nowoczesne rozwiązania w oparciu o naszą wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu nowoczesne aranżacje wnętrz domów prywatnych i mieszkań mają zawsze unikalny charakter. Oferujemy projektowanie wnętrz w stylu skandynawskim, prowansalskim i innych. Tak szeroki wachlarz możliwości sprawia, że powstają naprawdę wyjątkowo oryginalne dekoracje wnętrz, którymi zawsze trafiamy w gusta naszych klientów.

Wnętrza publiczne

Projektowanie wnętrz publicznych, takich jak kawiarnia czy salon fryzjerski, to wyzwanie, którego chętnie się podejmujemy. Chcemy zaproponować Ci projekt, który zapewni komfort pracy osobom zatrudnionym w lokalu i zachwyci odwiedzających go klientów. Starannie urządzone wnętrza publiczne to doskonała wizytówka firmy, dlatego, decydując się na nasze projektowanie wnętrz publicznych, możesz liczyć na stworzenie aranżacji jednocześnie oryginalnej, a zarazem przytulnej – takiej, która będzie zachęcała do ponownych odwiedzin. Dobry architekt wnętrz zapewnia właściwe urządzenie przestrzeni lokali użytkowych.

Oferta

Studio Dessi

Przestrzeń, w której codziennie przebywamy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Jako projektanci wnętrz mamy tego świadomość i pamiętamy o tym przy tworzeniu każdego projektu mieszkania lub obiektu publicznego. Nasza praca to nie tylko proponowanie ciekawie wyglądającej przestrzeni oraz dekoracje wnętrz, ale przede wszystkim wsłuchiwanie się w potrzeby i preferencje naszych Klientów. Przygotujemy dla Ciebie, a następnie zrealizujemy nowoczesny projekt mieszkania czy innego lokalu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Tworzymy architekturę wnętrz domów jednorodzinnych, mieszkań, biur i lokali użytkowych. Przeglądając nasze portfolio, możesz znaleźć zarówno projekty wnętrz prywatnych, jak i publicznych. Tworzymy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Z chęcią realizujemy zlecenia takie jak aranżacja kuchni z salonem, ale też projektowanie biura czy kawiarni. Etapy naszej pracy obejmują nie tylko przygotowywanie projektów, ale także m.in. sporządzanie wyceny materiałów, dokumentacji technicznej oraz nadzór autorski. Dobry architekt wnętrz działa kompleksowo, dlatego zapewnimy Ci wsparcie na każdym kroku do realizacji marzeń o pięknym lokalu. Uznanie Klientów to dla nas największa motywacja do dalszej pracy. Projektowanie mieszkań oraz wnętrz domów jednorodzinnych przeprowadzamy z pasją i pełnym zaangażowaniem – aby jak najlepiej zrealizować Twoją wizję. To pozwala nam na tworzenie wyjątkowych wnętrz. Nasze dotychczasowe realizacje to wizytówka, z której jesteśmy dumni. Wciąż się rozwijamy i chcemy, aby nasze projektowanie wnętrz domów i mieszkań budowało indywidualny charakter i niepowtarzalny klimat obiektu. Zapraszamy do kontaktu – chętnie podejmiemy się nowych wyzwań, również tych niestandardowych. Nasza specjalność to projektowanie wnętrz domów, aranżacja mieszkania w bloku, projekty biur – Poznań i okolice. Zakres naszej współpracy w pełni dostosujemy do Twoich potrzeb.

Projektowanie wnętrz prywatnych
Projektowanie wętrz publicznych
Specjalne realizacje

Studio

Specjalnością Studia Dessi jest projektowanie wnętrz mieszkań i domów. Poznań to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba. Wyróżnia nas dbałość o wszystkie szczegóły oraz nieszablonowość. Możemy zaoferować Ci szeroki zakres usług, od projektowania wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych aż po wnętrza komercyjne. Bez względu na potrzeby klienta zapewniamy zawsze najwyższy poziom obsługi. Proponujemy nowoczesne aranżacje wnętrz dostosowane do współczesnych standardów. Opieramy się wyłącznie na współpracy z klientami, doskonale rozumiemy bowiem, że aranżacja kuchni z salonem wymaga odpowiedniego dostosowania do indywidualnych potrzeb. Jeżeli szukasz więc profesjonalisty, który pomoże Ci w stworzeniu idealnego projektu i zrealizowaniu go, skontaktuj się z nami.

 

Aranżacja wnętrz – dlaczego warto pozostawić ją profesjonalistom?

 

Projektowanie wnętrz w Poznaniu to bardzo wymagające zadanie, i to niezależnie od charakteru czy przeznaczenia danego lokalu. Żeby stworzyć wnętrza zgodne z najnowszymi trendami, a jednocześnie wymaganiami inwestorów, potrzeba czegoś więcej niż tylko standardowych narzędzi. Profesjonalny architekt musi maksymalnie wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, aby projekt wnętrza domu lub przestrzeni publicznej spełnił pokładane w nim nadzieje.

Nasze biuro projektowania wnętrz to zespół architektów, projektantów i doświadczonych dekoratorów wnętrz, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Projektowaniem wnętrz mieszkalnych i publicznych zajmujemy się już wiele lat. Dzięki temu studio Dessi stało się rozpoznawalną firmą na terenie Poznania i całej Wielkopolski. Obecnie wykonujemy kompleksowe projekty wnętrz na potrzeby obiektów mieszkalnych i publicznych.

Chociaż głównym obszarem naszej działalności jest województwo wielkopolskie, z powodzeniem świadczymy niektóre usługi dla klientów z całej Polski. Przykładem mogą być konsultacje online. Jeśli masz pytania dotyczące możliwego zakresu współpracy, zapraszamy do kontaktu.

 

Projektowanie wnętrz Poznań – wybierz rzetelnego partnera

 

Nasza pracownia projektowa to coś więcej niż tylko biuro architekta wnętrz w Poznaniu. Dokładamy wszelkich starań, aby dla naszych Klientów stać się prawdziwym partnerem w czasie realizacji wymarzonej inwestycji. Słyniemy z indywidualnego podejścia do każdego zlecenia, a nasz zespół jest chętny do współpracy i otwarty na nieszablonowe rozwiązania.

Wybierając aranżację wnętrz w Poznaniu z Dessi, zyskujesz kompleksowe wsparcie doświadczonych specjalistów. Począwszy od niezbędnej inwentaryzacji, przez układ funkcjonalny i fotorealistyczne wizualizacje, aż po aranżację i dekoracje wnętrza – zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jeśli chcesz zyskać funkcjonalne wnętrze w Poznaniu i okolicach, skontaktuj się z naszą pracownią projektowania wnętrz jak najszybciej! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy szczegółową wycenę projektu.

 

Kontakt

Dessi Studio mgr Filip Przedwojewski

Telefon: +48 693 101 527

E-mail: info@dessi.pl

Adres: ul. Wiejska 25F/1 62-030 Luboń k. Poznania

Nr Dyplomu: ASP 5090