Dekorator wnętrz

Kiedy projekt przestrzeni jest już gotowy i zaakceptowany pora na jego realizację. Gdy ta także zostanie zakończona, przychodzi czas na najprzyjemniejsze, ale i najtrudniejsze zadanie – urządzenie przestrzeni. Podczas tej czynności może się przydać dekorator wnętrz i jego wiedza. Usługę tego specjalisty również oferujemy – jest to ostatni etap czynności projektowych powierzonych naszemu studiu. Oczywiście taka pomoc nie jest przez nas narzucana, a co za tym idzie obowiązkowa, jest to opcja dodatkowa.

Diabeł tkwi w szczegółach

Piękna i funkcjonalna przestrzeń to nie tylko doskonałe rozplanowanie pomieszczeń czy wysokiej jakości materiały użyte do wykończenia jej. Każdy dekorator wnętrz doskonale bowiem wie, że małe detale potrafią zupełnie odmienić pomieszczenia. Wierzymy, że bez odpowiednich dodatków osiągnięcie spójnej całości w obiektach prywatnym czy publicznym może się nie udać, dlatego usługa pomocy podczas dekoracji wnętrz została wprowadzona do oferty naszego studia. Jest to co prawda ostatni etap prac projektowych, nie jest on jednak najmniej ważny.

W czym możemy Ci pomóc?

W ramach tej usługi możesz liczyć na nasze wsparcie między innymi w zakresie doboru odpowiednich i idealnie pasujących do Twojej przestrzeni tekstyliów. Zajmiemy się wyborem poduszek, narzut czy dywanów. Oferujemy także dopasowanie odpowiednich dzieł sztuki – zarówno obrazów, jak i rzeźb. Oczywiście przygotujemy dla Ciebie stosowny kosztorys, który będzie zawierał szczegółową specyfikację oraz wyceny wybranych przedmiotów.