Projektowanie mieszkań

Jako studio zajmujące się wykonywaniem prac architektonicznych różnego typu obiektów mamy Ci do zaoferowanie między innymi usługi związane z architekturą wnętrz prywatnych. Jedną z nich jest oczywiście projektowanie mieszkań. Wymarzona przestrzeń jest dzięki nam na wyciągnięcie Twojej ręki – wszystko dlatego, że wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i staramy się je jak najlepiej zrealizować. Priorytetem jest bowiem dla nas zadowolenie każdego naszego Klienta.

Pięknie i funkcjonalnie

W naszej codziennej pracy w zakresie projektowania mieszkań cenimy sobie nasze wyczucie stylu – stawiamy na pięknie wyglądające rozwiązania, które idealnie trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających Klientów – ci mogą kontrolować wszelkie zmiany w projekcie z pomocą oferowanych przez nas wizualizacji 3D. To jednak nie wszystko – doskonale wiemy, że piękne wnętrze to nie tylko estetyka. Staramy się więc, aby nasze realizacje łączyły w sobie nienaganny design i funkcjonalność. Uważamy bowiem, że to właśnie te cechy są najbardziej pożądane wśród naszych Klientów, którzy chętnie korzystają także z naszej pomocy w zakresie wyboru odpowiednich materiałów.

Przestrzeń idealnie skrojona na Twoje potrzeby

W ramach naszej usługi, jaką jest projektowanie mieszkań, zazwyczaj doradzamy naszym Klientom, aby ci rozpoczęli współpracę z nami już na etapie budowy bloku – takie podejście pozwala nam bowiem w porozumieniu z deweloperem wprowadzać różnego typu zmiany w przestrzeni i instalacjach. Zmiany te mogą obejmować instalacje wodne czy kanalizacyjne, a nawet elektryczne. Współpraca rozpoczęta już na tym etapie prac może znacznie obniżyć koszty związane z późniejszym wykończeniem przestrzeni.