Studio Dessi

Studio projektowe Dessi świadczy usługi z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz – zarówno domów jednorodzinnych i mieszkań, jak również lokali komercyjnych. Naszą siedzibą jest Poznań, działamy głównie na terenie województwa wielkopolskiego. Profesjonalizm to jeden z naszych największych atutów. Wiemy, jak ważna jest elegancka i funkcjonalna przestrzeń, dlatego staramy się, żeby każdy realizowany przez nas projekt odpowiadał indywidualnym potrzebom i wymaganiom Klientów. Posiadamy odpowiednie wykształcenie i niezbędne uprawnienia do wykonywania zawodu. Projektowanie wnętrz traktujemy jako pracę i pasję, dzięki której wciąż możemy się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta. Dużą wagę przykładamy do szczegółów, ponieważ nierzadko to one decydują o wyglądzie zaprojektowanej przestrzeni. Nasze studio wyróżnia nieograniczona kreatywność, a także terminowość i rzetelność. Bierzemy odpowiedzialność za tworzone projekty na każdym etapie ich realizacji. Jako nasz Klient, możesz więc liczyć na fachowe doradztwo i wsparcie. Nie musisz poświęcać swojego cennego czasu na poszukiwanie materiałów czy koordynowanie prac wykonawczych. Wszystko to zrobimy za Ciebie.

Staramy się na bieżąco śledzić najnowsze trendy w dziedzinie projektowania i aranżacji wnętrz prywatnych oraz publicznych. Uważamy, że możemy się jeszcze wiele nauczyć, to motywuje nas do działania. Nasze doświadczenie i zmysł artystyczny pozwalają na przygotowywanie projektów wykorzystujących często nietypowe, ale wyjątkowo funkcjonalne rozwiązania i standardy. Zaprojektowane w przemyślany sposób wnętrze wpływa pozytywnie na nastrój i pozwala czuć się komfortowo. Właśnie to chcemy Ci zaoferować – ciekawie urządzoną kuchnię, łazienkę lub całe mieszkanie, zgodnie z Twoimi wytycznymi i potrzebami. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejszym wynagrodzeniem za wykonaną pracę. Dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować Twoje najskrytsze marzenia, które do tej pory uważałeś za niemożliwe do spełnienia. Każde zlecenie traktujemy jako zupełnie nowe wyzwanie, nie opieramy się na sztywnych schematach.

Studio Dessi zostało założone z myślą o kompleksowym projektowaniu wnętrz. Niezależnie od tego, w jakim stylu chcesz urządzić swój dom – my Ci w tym pomożemy. Nasze portfolio to dowód na to, że jesteśmy otwarci na różnorodne propozycje i pomysły Klientów. Prawdziwą przyjemność sprawia nam zarówno tworzenie przestrzeni prywatnej, jak i publicznej, w której można poczuć się niemal tak samo swobodnie i intymnie, jak we własnym domu.

Ponieważ wierzymy w to, że wszystko, co nas otacza, ma na nas duży wpływ, projektowane przez nas wnętrza mają zachwycać wyszukanym designem, praktycznością i nastrojowym klimatem. Skontaktuj się z nami, na pewno pomożemy Ci w stworzeniu ponadczasowego, atrakcyjnego wnętrza, które będzie Cię urzekać każdego dnia.