Projektowanie domów jednorodzinnych

Wiele osób marzy o swoim własnym kącie, który będzie idealnie skrojony do indywidualnych potrzeb i wymagań. My możemy pomóc ten cel osiągnąć. Jedną z oferowanych przez nas usług jest bowiem projektowanie domów jednorodzinnych. Rzetelne czynności architektoniczne w jej ramach poprzedzane są jednak rozmową i szczegółowym zapoznaniem się z Twoimi oczekiwaniami względem naszej pracy. Zależy nam bowiem na Twoim pełnym zadowoleniu z niej.

Projektowanie domów jednorodzinnych od początku

Naszym Klientom zazwyczaj doradzamy rozpoczęcie współpracy z nami już na początkowym etapie drogi do własnego domu. Chodzi oczywiście o budowę domu jednorodzinnego. Właśnie takie podejście pozwala na bieżące zmiany w jego projekcie. Mogą one dotyczyć instalacji wodnych, kanalizacyjnych czy elektrycznych. Początek naszej współpracy na tak wczesnym etapie może w przyszłości ułatwić bezstresowe wykańczanie Twojej przestrzeni.

Jakie czynności projektowe oferujemy?

W ramach opisywanej usługi architektonicznej nasze studio oferuje szereg czynności mających na celu stworzenie przestrzeni jak najlepiej dopasowanej do Twoich potrzeb i preferencji. Jakie czynności wykonujemy? Działamy między innymi w zakresie inwentaryzacji pomieszczeń, prowadzimy szczegółowe pomiary ścian czy sufitów, staramy się rozplanować poszczególne elementy pod względem funkcjonalnym, a także tworzymy specjalne wizualizacje 3D, które pozwolą Ci zobaczyć, co dla Ciebie przygotowaliśmy. To oczywiście nie wszystko – oferujemy także dobór materiałów czy pokazujemy pasujące meble na wymiar. Nasze wsparcie w zakresie architektury wnętrz jest więc kompleksowe.