Projektowanie wnętrz publicznych

Prywatne domy jednorodzinne oraz mieszkania to nie jedyne miejsca, które nasze szczegółowe prace architektoniczne mogą obejmować. Projektowanie wnętrz publicznych to także jedna z usług przez nas świadczonych. Możemy się bowiem zająć kawiarnią, nowoczesnym salonem fryzjerskim czy innym miejscem, które musi stanowić stylową wizytówkę. Nie boimy się żadnych wyzwać – każde jest dla nas niezwykle ekscytujące i ważne. Nasze realizacje zdecydowanie to pokazują.

Zaczynamy od początku

Uważamy, że idealnie skrojona przestrzeń musi zostać sumiennie zaprojektowana. Tym hasłem kierujemy się także, jeśli sprawa dotyczy wnętrz publicznych, dlatego naszym Klientom radzimy zwrócenie się do nas jak najwcześniej, najlepiej już na etapie budowy. Tylko wtedy będzie bowiem możliwe wprowadzenie ważnych zmian w instalacjach elektrycznych, wodnych czy kanalizacyjnych. Naszą radą i pomocą służymy również podczas samego wyboru odpowiedniego lokalu na kawiarnię czy salon fryzjerski.

Kompleksowa usługa

Oferowane przez nas projektowanie wnętrz publicznych takie właśnie jest. W jego ramach gwarantujemy Ci bowiem szczegółową inwentaryzację pomieszczeń, rozplanowanie ich pod względem funkcjonalnym, a także przydatne wizualizacje 3D. Ta usługa to również nasze doradztwo w kwestii doboru mebli czy odpowiednich płytek, paneli czy tapet. Końcowy etap to sporządzenie przez nasz szczegółowego kosztorysu. Zależy nam bowiem na tym, aby efekt końcowy był wspaniały, a przestrzeń prezentowała się stylowo i funkcjonalnie.